Съпътстващо, провежданото Регионално събитие на НАСО на 12 май в община Стара Загора, се проведе среща на представители на НАСО и общинската администрация в Стара Загора.
Отчетена беше полезната активност на партньорството между двете страни и полезността на провежданите съвместни събития и дейности. Представен беше предстоящия календар на дейностите на НАСО и община Стара Загора в контекста на подобряване развитието и откриване на нови социални услуги. Обсъдени бяха нови и идеи и възможности за взаимно-полезно партньорство в подкрепата на хората с увреждания и други нуждаещи се от подкрепа групи от населението.