ПРЕДСТАВИТЕЛ ЗА БЪЛГАРИЯ НА  logo-easpd-small

  

Вход за членове

Вход за нови членове

Национални награди НАСО 2017

ОБЩИНА ВРАЦА
ЗА ПРИНОС В СОЦИАЛНОТО РАЗВИТИЕ НА БЪЛГАРИЯ
ОБЩИНА ЛОВЕЧ
ЗА СОЦИАЛНА АНГАЖИРАНОСТ И ДОБРИ ПРАКТИКИ
ОБЩИНА РАЗГРАД
ЗА ПРИНОС В ПОПУЛЯРИЗИРАНЕТО И УТВЪРЖДАВАНЕТО НА ПРОФЕСИЯТА СОЦИАЛЕН РАБОТНИК
АГЕНЦИЯ ЗА СОЦИАЛНО РАЗВИТИЕ „ВИЖЪН“
ЗА ПРИНОС В СОЦИАЛНОТО РАЗВИТИЕ НА БЪЛГАРИЯ
ФОНДАЦИЯ „АСИСТ - ПОМАГАЩИ ТЕХНОЛОГИИ“
ЗА РАЗВИТИЕ И УТВЪРЖДАВАНЕ НА ТЕХНОЛОГИЧНИТЕ ИНОВАЦИИ В СОЦИАЛНИТЕ УСЛУГИ
КЛУБ НА СОЦИАЛНИЯ РАБОТНИК РУСЕНСКИ УНИВЕРСИТЕТ „АНГЕЛ КЪНЧЕВ”
ЗА УТВЪРЖДАВАНЕ НА ВРЪЗКАТА МЕЖДУ ОБРАЗОВАНИЕТО И ПРАКТИКАТА В СОЦИАЛНАТА РАБОТА
ФОНДАЦИЯ „ПОДКРЕПА ЗА РЕАЛИЗАЦИЯ” гр.ВИДИН
ЗА АКТИВНО НАЦИОНАЛНО И МЕЖДУНАРОДНО ПАРТНЬОРСТВО
СВЕТЛОМИР ИВАНОВ УПРАВИТЕЛ „ЧОИ” ЕООД
ЗА ЛИЧЕН ПРИНОС В РАЗВИТИЕТО НА КОРПОРАТИВНАТА СОЦИАЛНА ОТГОВОРНОСТ
ЦЕНТЪР ЗА ОБЩЕСТВЕНА ПОДКРЕПА БУРГАС
ЗА ДОБРИ ПРАКТИКИ И МЕЖДУИНСТИТУЦИОНАЛНО СОТРУДНИЧЕСТВО
АТАНАСКА БОНЕВА ПРЕДСТАВИТЕЛ ОБЛАСТ ЯМБОЛ
ЗА ЛИЧЕН ПРИНОС В РАЗВИТИЕТО НА НАЦИОНАЛНОТО ПАРТНЬОРСТВО И СОЦИАЛНИТЕ УСЛУГИ
ВЕСЕЛИНА БОТЕВА ДИРЕКТОР ДИРЕКЦИЯ „СОЦИАЛНА ПОЛИТИКА” ОБЩИНА ПЛОВДИВ
ЗА ЛИЧЕН ПРИНОС В РАЗВИТИЕТО НА НАЦИОНАЛНОТО ПАРТНЬОРСТВО И СОЦИАЛНИТЕ УСЛУГИ
ЗЛАТКА ИВАНОВА ПРЕДСТАВИТЕЛ ОБЛАСТ ТЪРГОВИЩЕ
ЗА ЛИЧЕН ПРИНОС В РАЗВИТИЕТО НА НАЦИОНАЛНОТО ПАРТНЬОРСТВО И СОЦИАЛНИТЕ УСЛУГИ
МАРГАРИТА САРИЕВА ПРЕДСТАВИТЕЛ ОБЛАСТ ВЕЛИКО ТЪРНОВО
ЗА ЛИЧЕН ПРИНОС В РАЗВИТИЕТО НА НАЦИОНАЛНОТО ПАРТНЬОРСТВО И СОЦИАЛНИТЕ УСЛУГИ
МАРИЕЛА ЛИЧЕВА ДИРЕКТОР ДИРЕКЦИЯ „ЗДРАВИИ И СОЦИАЛНИ ДЕЙНОСТИ“ ОБЩИНА РУСЕ
ЗА ЛИЧЕН ПРИНОС В РАЗВИТИЕТО НА НАЦИОНАЛНОТО ПАРТНЬОРСТВО И СОЦИАЛНИТЕ УСЛУГИ
МАЯ КАЗАНДЖИЕВА ДИРЕКТОР НА ДИРЕКЦИЯ „СОЦИАЛНИ ДЕЙНОСТИ, ЗДРАВЕОПАЗВАНЕ И СПОРТ” ОБЩИНА БУРГАС
ЗА ЛИЧЕН ПРИНОС В РАЗВИТИЕТО НА НАЦИОНАЛНОТО ПАРТНЬОРСТВО И СОЦИАЛНИТЕ УСЛУГИ
РОСЕН АВРАМОВ ПРЕДСТАВИТЕЛ ОБЛАСТ РАЗГРАД
ЗА ЛИЧЕН ПРИНОС В РАЗВИТИЕТО НА НАЦИОНАЛНОТО ПАРТНЬОРСТВО И СОЦИАЛНИТЕ УСЛУГИ

Галерия

ЕКИП:

veselina miteva editedВеселина Любомирова
Експерт Анализи и комуникации

 

yambol repАтанаска Бонева
Консултант-координатор

 

turgovishte repЗлатка Иванова
Експерт-координатор

 

nedka petrovaНедка Петрова
Експерт-координатор

 

Росен Аврамов
Експерт-координатор

 

Ani 200Анелия Атанасова
Координатор проекти

 

plami 300

Пламена Господинова
Главен счетоводител Финансови и човешки ресурси

 

tedi-todorova

Теодора Тодорова
Специалист Социални дейности
Сътрудник членове и финанси

ilina1Илина Чолакова
Специалист Социални дейности

 

Експертен екип "Социални услуги":

yambol repАтанаска Бонева
Развитие на социалните услуги

 

lovech repВесела Цанкова
Развитие на социалните услуги, социално предприемачество и трудова заетост

 

Елеонора Петрова
Партньорства и развитие на социалните услуги

 

vidin repЕмилия Йосифова
Развитие на социалните услуги за хора с увреждания

 

turgovishte repЗлатка Иванова
Развитие на социалните услуги и кадровия ресурс

 

turnovo repМаргарита Сариева
Развитие на социалните услуги, обучение и супервизия

 


burgas marionelaМарионела Стоянова
Развитие на социалните услуги за хора с увреждания

 

nedka petrovaНедка Петрова
Развитие на социалните услуги за деца

 

Експертен екип "Социални услуги за деца":

Весела Цанкова

 

 

haskovo rep

Малина Славова

 

 

Мария Атанасова

 

 

 

Росен Аврамов

 

 

Недка Петрова

 

Представителства:

bansko repСнежана Еринина
Банско


blagoevgrad repДиана Ковачева
Благоевград


burgas mariaМария Атанасова
Бургас


turnovo repМаргарита Сариева
Велико Търново


vidin repЕмилия Йосифова
Видин


galia vratsaГаля Цветанова
Враца

 

gabrovo repСветла Григорова
Габрово


Албена Донева
Добрич

 

Нермин Мехмед
Кърджали

 

kyustendil repМая Мицова
Кюстендил

 

lovech repВесела Цанкова
Ловеч

 


montana repКалинка Миронова
Монтана


pirevaРадостина Пирева
Несебър

 

pazard valiaВалентина Гешева
Пазарджик, Пловдив


pernik repВалентина Ангелова
Перник


pleven repАлбена Димитрова
Плевен


nedka petrovaНедка Петрова
Пловдив


razgrad repРосен Аврамов
Разград


ruse margaritaМаргарита Събева
Русе


silistra repКрасимира Георгиева
Силистра


sliven repКамелия Грозева
Сливен

 

Цветанка Генчева
Смолян
stzagora repАнастасия Василева
Стара Загора


turgovishte rep Златка Иванова
Търговище

 

Росица Василева
Шумен

Златка Караджова
Хасково



 

Портал за социални политики

 

NASOki-logo

 

Календар

April 2018
Пон Вт Сря Чет Пет Съб Нед
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
19
20
21
22
23
24
26
27
28
29
30

Предстоящо